Vítá vás Harrachov - Pension Luscinia

Penzion Luscinia

Ubytování Harrachov

Nově vybudovaný Penzion Luscinia s příjemnou rodinnou atmosférou nabízí ubytování v horském středisku Harrachov » (Západní Krkonoše). Pokoje jsou útulně zařízené s vlastním sociálním zařízením, ve společenské místnosti můžete vychutnávat bohatou snídani nebo večer posedět u vyhřátého krbu. Pension Luscinia se nachází v klidném a prosluněném místě města Harrachov s překrásným výhledem na Čertovu horu a skokanské můstky.

V těsné blízkosti Penzionu Luscinia je velké dětské hřiště s prolézačkami, hřiště na nohejbal či tenis, restaurace, bary, pizzerie, kavárny, prodejny a půjčovny sportovních potřeb (lyže, snowboardy, horská kola), prodejny suvenýrů, potraviny …

Harrachov jako zimní i letní středisko

Harrachov

Do Harrachova můžete přijet v každém ročním období nejen pro načerpání nových sil na zdravém horském vzduchu, ale také za sportovním vyžitím a nezapomenutelnými zážitky z jedinečných scenérií, které okolní příroda nabízí.

Harrachov je také největší a nejznámější středisko zimních sportů – především letů na lyžích. Skiareál Čertova hora nabízí výtečné lyžování a snowboarding pro středně zdatné nebo zdatné lyžaře na zimní straně na dvou čtyřsedačkových lanových dráhách. V Harrachově je i spousta dalších lyžařských vleků vhodných i pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi.

V letních měsících poskytuje Harrachov mnoho turistických tras na hřebeny Krkonoš i Jizerských hor, množství cyklotras, ale i spoustu typů na krátké výlety v Harrachově nebo jeho blízkém okolí (Mumlavské vodopády, vrchol Čertovy hory lanovou dráhou …).

Více informací naleznete na stránkách města Harrachov, aktuální lyžařské podmínky na lyžařském portále SKIREGION.CZ.

Sport a zábava v Harrachově